To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Фастів без сміття!


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 8

#1 clannad

clannad

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 469 сообщений

Отправлено 16 Май 2009 - 13:58

Фастів без сміття!


]]>Изображение]]>

4 травня, коли вся країна відпочивала, на березі фастівської річки Унава можна було побачити людей, які ходили з великими мішками і прибирали сміття.

Від чистого серця до чистого міста! Саме таке гасло мала екологічна акція, організована патріотами Фастова - активістами Internet сайтів www.fastiv.com.ua та www.fastiv.in.ua. Саме їхні листівки можна було побачити, розклеєні по місту та в Інтернеті. З собою усім пропонувалося взяти рукавиці, відра та гарний настрій.

І ось автобус везе на пляж 15 небайдужих людей.

"Небагато охочих", думалося кожному. Але, приїхавши на берег Унави, ми побачили чимало тих, хтоне чекав початку акції і вже взявся до роботи. Цього дня прибирали від сміття місця громадського відпочинку, 2,3, 4 пляжі, а також зелені зони між ними, прочищали від сміття та заростей прибережну водну зону, зрізали та спилювали сухі дерева...

Приємною несподіванкою стала присутність на акції в. о. Фастівського міського голови Г.Ф.Поліщук, яка була не лише присутньою, а завзято працювала, збираючи мішки сміття майже свого зросту. Ще кілька працівників мерії були присутні на заході, дивно лишень, що дехто з них не запалився ентузіазмом Галини Федорівни та учасників і не підібрав жодного папірчика.

А ті, хто любить рідне місто, серед яких була не лише молодь, а й сімейні пари з дітьми, люди середнього та похилого віку, розбрелися пляжами, і працівники ККП на чолі зД.М.Юшковим ледве встигали приймати у машину мішки зі сміттям. Деякі мешканці Казнівки разом з головою комітету самоорганізації населення цього мікрорайону Н.І.Глущенко теж охоче приєдналися до акції.

Всього 50 куб. м. сміття вивезли цього дня, а у річці виловили валізу, купу порожніх й не зовсім пляшок, кілька чобіт, байдарочне весло, засоби жіночої гігієни, скати від автівки та труп (!) котеняти чи щеняти у літровій пляшці. Втомленим, але задоволеним своєю роботою учасникам запропонували солодку воду та свіжу випічку, яку люб'язно надали керівники підприємств ДПЗАТ "Київхліб "Фастівський хлібозавод" та ДПЗАТ "Оболонь "Пивоварня Зіберта". Не стояли осторонь акції і допомогли учасникам і депутати міської ради О.О.Федун,О.Ф.Бойко, О.М.Пеньковий, місцеві підприємціО.П.Фока, В.П.Кушнір, які надали машину з причепом для вивезення сміття, машину для мокрого сміття та мулу, автобус, спецодяг та інвентар.

За свідченнями одного із ініціаторів заходу Леоніда Єгорова він дуже задоволений тим, що акція пройшла дуже успішно і що у нашому місті є принаймні 70 чоловік, яким небайдужа доля і екологія рідного міста. Також цей молодий чоловік зазначив, що не сподівався на те, що організовану ними акцію"Фастів без сміття" так дієво підтримає міська влада. Зокрема, Галина Федорівна щиро дякувала організаторам, зазначивши, що до них у нашому місті подібних ентузіастів- патріотів не було.

Отже, акція "Фастів без сміття" завершилася і наш Фастів став чистіше на десятки кубометрів сміття. А нам усім залишається лише підтримувати цей порядок, який для усіх нас зробили люди з чистими серцями, які не пошкодували вихідного дня та власних сил заради чистоти рідного міста.

Юлія ШПАКОВИЧ, газета "7 днів", 14.05.09

P. S. Аналогічна стаття вийшла цього тижня в "Нашому Городку".

Сообщение отредактировал clannad: 16 Май 2009 - 14:01


#2 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
 • Гости

Отправлено 16 Май 2009 - 17:06

Зокрема, Галина Федорівна щиро дякувала організаторам, зазначивши, що до них у нашому місті подібних ентузіастів- патріотів не було.

Хочется отметить, что подобные мероприятия неоднократно проводились в нашем городе. Об этом хорошо помнит и нынешний зам и.о. главы города А.Цвибель, работавший в свое время в городской ЖЭК и принимавший в акциях по уборке мусора личное участие.

А одним из первых организаторов очистки города был Владимир Бородин, редактор журнала "Наш городок" в 2003 году. Первый вывоз мусора тремя тракторами с прицепами (по 3 ходки каждый) был осуществлен 19 июля 2003 года и тоже из Казновского леса. Присутствовали 147 человек. Работников исполкома, начальников городских учреждений в той акции отмечено не было. Поэтому ни публикаций ни выступлений по радио не было. Скромный отчет о том мероприятии можно найти в архиве журнала "Наш городок" №8 от 24.07.03.
После акции 19.07.2003 были еще три, но я о них точной информации не имею. Уверен, что были акции и до "Нашего городка" - их просто никто не афишировал.

Настоящих патриотов в нашем городе не мало. Очень хорошо, что их ряды пополнили те, кто участвовал в акции Леоднида Егорова! При этом в городе ситуация все равно остается прежней - мусор, ямы, бардак. Может власть все же задумается о решении первоочередных проблем в городе, в котором нужно не только навести порядок, но и научиться поддерживать его регулярно. А энтузиасты направят свою энергию на создание новых парков, фонтанов (был такой проект у того же В.Бородина), аллей, детских площадок, - именно тех идей, осуществление которых руками наших чиновниками уж точно не случится.

С благодарностью и уважением ко всем активным патриотам города.

Сообщение отредактировал kuzelk@: 16 Май 2009 - 17:51


#3 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
 • Гости

Отправлено 17 Май 2009 - 07:37

Про одного спонсора забули, магазин "1000 дрібниць", він дав мабуть більшість мішків, і пів мішка рукавиць (частина з яких залишилася у Юшкова)

Такі акції ще проводила Молода просвіта, так що Галина Федорівна погано проінформована)))

#4 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
 • Гости

Отправлено 17 Май 2009 - 11:39

Самым чистым городом в Украине по мнению журнала "Фокус" является Ивано-Франковск. Между Фастовом и Ивано-Франковском много общего по сути, но мало по содержанию.

Ивано-Франковск — необычайно красив, чист и зелен. К тому же весьма компактный: из конца в конец его можно пересечь за сорок минут. Поэтому здесь многие друг друга знают, и неприятностей окружающим стараются не доставлять: стыдно будет перед знакомыми. Так что даже в два часа ночи по городу (освещён он, кстати, очень даже прилично) можно гулять без опаски. 90% жителей Ивано-Франковска — греко-католики.

]]>Изображение]]>

Ивано-Франковск изобилует кафе — как под крышей, так и под открытым небом. В городе практически не увидишь ларьков с пивом-чипсами. Зато газетные киоски — на каждом углу. А прихлёбывать из бутылки прямо на улице у молодёжи не принято.

]]>http://focus.in.ua/a...le/15108/3.html]]>

Сообщение отредактировал kuzelk@: 17 Май 2009 - 11:41


#5 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 431 сообщений

Отправлено 17 Май 2009 - 11:53

А прихлёбывать из бутылки прямо на улице у молодёжи не принято.

Зато у нас это считается высшим шиком! А потОм расколотить эту бутылку прямо на крыльце музея, типа, вот вам сцуки культурные...Так что, по моему мнению, общего у Фастова и Ивано-Франковска только принадлежность к одному государству, не более того. Кто там не бывал, тому это мало понятно
Omnia mea mecum porto

#6 batyshka

batyshka

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 991 сообщений

Отправлено 17 Май 2009 - 12:01

Ивано-Франковск на удивление чистый город ( в прошлом году там был ), но покушать 8 утра не где и все закрыто)))

#7 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
 • Гости

Отправлено 17 Май 2009 - 12:31

А где в городах можно покушать в 8 утра? Повару нужно прийти на работу минимум в 7.30 ради 1-2 посетителей. В такое время только в кафе на трассе можно перекусить, где работа и клиенты - круглосуточно. Ну, или на вокзале, наверное.

Сообщение отредактировал kuzelk@: 17 Май 2009 - 12:34


#8 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
 • Гости

Отправлено 17 Май 2009 - 12:38

думаю маГдоналдс там должен быть, может вы просто плохо искали?

#9 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
 • Гости

Отправлено 17 Май 2009 - 12:41

думаю маГдоналдс там должен быть, может вы просто плохо искали?

"...Что поражает — ни единого «Макдональдса»!..." ]]>http://focus.in.ua/a...le/15108/3.html]]>

Сообщение отредактировал kuzelk@: 17 Май 2009 - 12:42

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы