To Top

Перейти к содержимому

- - - - -

Мастер і Маргарита

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 36

#1 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 14 Март 2008 - 20:51

Я помітив, що популярністю в темі МОЯ УЛЮБЛЕНА КНИГА користується цей твір. Саме в цій темі я хотів би уточнити, що конкретно приваблює вас у цій книзі. Обговорити її.

#2 Гость_mafiosso_*

Гость_mafiosso_*
  • Гости

Отправлено 14 Март 2008 - 21:52

Не знаю, що мені в ній сподобалося, але в 10-11 класі це була єдина книга, яку я прочитав.

#3 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 15 Март 2008 - 11:47

Можлтво це через те, що книга подобається багатьом людям, це й справило таке враження на вас :ay:

#4 Гость_mafiosso_*

Гость_mafiosso_*
  • Гости

Отправлено 15 Март 2008 - 13:51

Можлтво це через те, що книга подобається багатьом людям, це й справило таке враження на вас :ay:

Багатьом подобається Playboy, но чомусь він на мене враження не справляє. Нам задавали "Мастер та Маргарита" в школі, я її взяв почитати. І буквально з перших сторінок так зачитався, що зміг відірватися, лише перегорнувши останню сторінку, а чому саме так вона мені сподобалася я не знаю.

#5 Zevss

Zevss

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 194 сообщений

Отправлено 15 Март 2008 - 19:29

Мне не понравилась ни книга, ни фильм :bk:

#6 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 15 Март 2008 - 19:42

Можливо вас так захопила книга через те, що в ній описуються зовсім нетипові речі, які до цього так ніхто не розкривав. Проте фактом є те, що Булгаков створив свій твір по мотивам Фауста Гете. Наприклад про диявола пишеться не в кожній книзі.

#7 Гость_Kira_*

Гость_Kira_*
  • Гости

Отправлено 02 Май 2008 - 22:50

Жутковатая книга, я вам скажу! Действительно, не в каждой книге рассказывается про дьявола. Но если чесно я этому рада, не очень люблю страшилки. :ah:

#8 Гость_shadow_*

Гость_shadow_*
  • Гости

Отправлено 02 Май 2008 - 23:06

эмм...тут было сказано что мастер и маргарита это по мотивам фауста...не сказала бы..у Гете были конечно взяты кое-какие нюансы, но это не то, что называется "по мотивам".

Действительно, не в каждой книге рассказывается про дьявола. Но если чесно я этому рада, не очень люблю страшилки. :ah:

не в каждой, а в каждой третьей =))

#9 Гость_HitmanhunteR_*

Гость_HitmanhunteR_*
  • Гости

Отправлено 02 Май 2008 - 23:57

Мне не понравилась ни книга, ни фильм :bk:

+1

#10 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 03 Май 2008 - 02:03

Странно слышать, что кому-то она может не нравится. Такая книга - по моему, на все возраста, вкусы и степени развития. Кто-то может философию книги часом и не поймет, но улыбнется с остроумного юмора и насладится закрученным сюжетом. Любовь,юмор, мистика, философия, религия. Первый раз прочитала лет в 12, с тех пор периодически перечитываю и открываю каждый раз что-то новое. Булгаков - гений. "М&М" - шедевр. Не больше, не меньше  :ab:
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#11 Гость_Талян_*

Гость_Талян_*
  • Гости

Отправлено 16 Май 2008 - 08:40

Бред полнейший! :bl:

#12 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 20 Май 2008 - 22:58

Бред полнейший! :bl:

Да? А вообще как Вы к Булгакову  относитесь? :)
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#13 Гость_murka))_*

Гость_murka))_*
  • Гости

Отправлено 22 Май 2008 - 09:11

А я  просто в захваті від цієї книги...Читала її раз 6 чи 7 і завжди щось нове
знаходжу. Взагалі, коли я вперше відкрила "Майстер і Маргарита", перші сторінок 30  було читати важко і незрозуміло,
далі вже краще, а прочитавши останню,просто закохалася в Булгакова))

#14 AlexANDER

AlexANDER

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 123 сообщений

Отправлено 26 Июль 2008 - 09:59

Книгу не читал, только фильм смотрел, понравилось.

#15 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 29 Июль 2008 - 23:08

Да? А вообще как Вы к Булгакову  относитесь? :)

Талян что-то не отвечает на мой вопрос долго... А между тем, его аватар взят из фильма, снятого по пьесе Михаила Булгакова "Иван Васильевич" :ad:  :bu:

Сплошные парадоксы на форуме  :br:

]]>Изображение]]>

#16 Гость_я_*

Гость_я_*
  • Гости

Отправлено 30 Июль 2008 - 13:23

5 раз были попытки перечитать. но,,увы...видно не мое

#17 Гость_Рафаэль_*

Гость_Рафаэль_*
  • Гости

Отправлено 31 Август 2008 - 03:52

Помню читали как то во время учебы :-) но уже сюжета не помню :-) знаю что показывали фильм в прошлом году кажется :-)..

#18 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 31 Август 2008 - 09:52

"М і М" в школі читала, як і "Війну і мир" - через 10 сторінок. І критику читала, - щоб здати на уроці і не спалитись на питаннях вчительки російської літ-ри.
Прочитала із задоволенням ту книгу через пару років, під час поїздок до інституту. Невимовно сподобалась. Особливо кінцівка, де Майстер начебто розмовляє з Богом... Одразу зрозуміло, що Булгаков був людиною позарелігійною, м"!яко кажучи ))))
Пізніше, заворожена талантом Булгакова, я прочитала записки його студентських практик (Записки юного врача) - фу, не сподобалось. Скушно і сіро.
"Василий Иванович" - ето да.
Але, як і екранізація "Майстра і Маргарити", мені дуже не сподобалась  кінопостановка його "Собачого серця". Прочитавши текстову версію автора, я зрозуміла, що навіть Євстігнєєв не міг спасти картину: текст автора в мільйони разів цікавіший і жвавіший. Там набагато більше іронії з тих часів.

Найвдалішим комічним твором Булгакова для мене поки що лишається "Рокові яйця". Років з 10 назад в Москві екранізували цей фільм, та невідомо, де його можна придбати (я бачила лише сюжет в кіноновинах! і то давно вже). Підстрибую на місці, так хочу  побачити, як зіграв роль помічника професора Пєрсікова - Гарік Сукачьов! Якщо хтось має той фільм на диску - пол царства за кіно!!!!

Стосовно ж вивчення Булгакова в шкільній програмі. Не знаю, може це я одна така відстала в розвитку... Та на мою думку, шкільна літературна програма дивно побудована: дитина часто не може оцінити твір в силу відсутності у дитини життєвого досвіду, про який пише автор. Так, першою і останньою ЦІЛКОМ прочитаною мною книгою була і лишилась "Собор Паризької Богоматері" Гюго, де я (в 12 років!) просто жаліла бідного Квазімодо. Де в мої 12 років могли взятись розуміння етичної проблеми (там капєц як накручено, крутіше будь-якого сучасного серіалу!). А цей же твір був в програмі позакласного читання на 6 (!) клас. В смислі на літо: після 5  - на переході в 6 класи. Не ідіотизм?
Так само і з Булгаковим.
В "М м М" багато не тільки цікавої дитині містики. Там багато почуттів і висміювання існуючих і досі ідіотизмів Системи. Звідки дитині в 15 - 16 років це знати? Навіть сучасній дитині...

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#19 Гость_shadow_*

Гость_shadow_*
  • Гости

Отправлено 31 Август 2008 - 12:05

Стосовно ж вивчення Булгакова в шкільній програмі. Не знаю, може це я одна така відстала в розвитку... Та на мою думку, шкільна літературна програма дивно побудована: дитина часто не може оцінити твір в силу відсутності у дитини життєвого досвіду, про який пише автор.

Программа действительно какая-то странная, ее учат не по "тяжести и серьезности" произведеня  и автора, а по времени, в пятом классе мифология (которая воспринимается как сказочки))), в шестом Омар Хайям и всякие там танка и хокку, вместе с чуть ли не самыми известными произведениями всемирной литературы..)) как это можно понять в шестом классе..вот буду я министром образования, я всё поменяю! )))))))

#20 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 31 Август 2008 - 12:21

вот буду я министром образования, я всё поменяю! )))))))

а це змінюють не міністри, а ті, хто укладають програми. На курсах підвищення кваліфікації вчителів я бачила, які бувають екземпляри. Женуться за нагородами, а ми потіи вимушені працювати по їх програмах (висмоктаних навіть не з пальця, а взагалі невідомо звідки... :bz:)

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru