To Top

Перейти к содержимому

- - - - -

Борис Акунін

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 27

#1 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 14 Март 2008 - 20:57

В цій темі я хотів би обговорити творчість цього, як на мій погляд, геніального письменника. Особисто я вважaю його детективи досить гарними творами, а що можете сказати ви?
Для тих хто не знає хто це такий можна привести приклад. Я гадаю, що більшість переглядала фільм ТУРЕЦЬКИЙ ГАМБІТ, так от саме по мотивам цього письменника і був знятий фільм.

#2 fiery

fiery

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 43 сообщений

Отправлено 20 Январь 2009 - 23:00

До Акуніна не любила читати детективи, але псля першої прочитаної книги змінила думку.. Ледве встигала знаходити книжки, настільки захопилася))) Крім Фандоріна читала "Кладбищенские истории" також дуже сподобалося. Ще читала Пелагію.. книжка чудова, але поступається Фандоріну.. Думаю, що творчість Акуніна сподобається багатьом))
Каждый видит, каким ты кажешься, мало кто чувствует каков ты есть.

#3 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 654 сообщений

Отправлено 20 Январь 2009 - 23:04

Согласен. Акунин интересный писатель
Omnia mea mecum porto

#4 Гость_MoneyLove_*

Гость_MoneyLove_*
  • Гости

Отправлено 09 Январь 2010 - 11:22

Я поклонник Фандорина. Остальные книги Акунина мне не очень (Кладбищенские истории, Алтын-Толобас (внук Фандорина), Шпионский роман, Пелагея). А вот серия о Фандорине очень удачной получилась

]]>http://www.knigograd...roduct_id=61566]]>
а вот и новый роман о Фандорине. Уже есть в Украине

#5 Chameleon

Chameleon

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 10 Январь 2010 - 04:18

Имхо у Акунина бедный язык слишком. Читаешь как киносценарий.

#6 Гость_PrAnSt_*

Гость_PrAnSt_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 10:26

Отличный автор! У меня много его книг. Можем обмениваться.

#7 oblina

oblina

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 161 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2010 - 18:20

Имхо у Акунина бедный язык слишком. Читаешь как киносценарий.

Акунін пише з розрахунку на масового читача, тому й словник відповідний. Ви почитайте його "Кладбищенские истории" - це зовсім інша мова.

#8 oblina

oblina

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 161 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2010 - 18:26

В цій темі я хотів би обговорити творчість цього, як на мій погляд, геніального письменника. Особисто я вважaю його детективи досить гарними творами, а що можете сказати ви?
Для тих хто не знає хто це такий можна привести приклад. Я гадаю, що більшість переглядала фільм ТУРЕЦЬКИЙ ГАМБІТ, так от саме по мотивам цього письменника і був знятий фільм.

У мене в універі був викладач, у якого Акунін викликав алергічну реакцію, як і все, пов'язане з російським імперським дискурсом. Однак якшо на той дискурс не зважати, в Акуніна як в автора можна закохатися. Я особисто його люблю)).

Читала якось гарну статтю про "акунінський проект російської дійсності". Зараз її не знайду, але ось теж цікава: ]]>http://roman.by/r-2872.html]]>

#9 Burg

Burg

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 740 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2010 - 21:40

Кстати....а почему про Фандорина до сих пор не сделали ни одной компьютерной игры?Или я что-то пропустил в жизни?Вон про Холмса скока наштамповали!Несправедливо как-то....
А вообще была бы прикольной игра в стиле: Фандорин vs Шерлок Холмс :soldier:

Сообщение отредактировал Burg: 17 Апрель 2010 - 21:42

Четыре колеса для тела,а два для души

#10 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 654 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2010 - 21:49

Не, неинтересно, Шерлок же не боевик! Не устоит он супротив Эраста
Omnia mea mecum porto

#11 oblina

oblina

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 161 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2010 - 21:54

Одразу видно, що ви нового Шерлока не дивилися))

#12 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 654 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2010 - 21:59

Шерлок новым не бывает!
Omnia mea mecum porto

#13 Burg

Burg

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 740 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2010 - 22:03

Ну это смотря кто за кого будет играть..... :soldier:
Четыре колеса для тела,а два для души

#14 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 654 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2010 - 22:11

Я говорю о книжных героях, а не об актёрах. Шерлок - истинный интеллигент, а вот Эраст - настоящий боевик со всеми сопутствующими штучками
Omnia mea mecum porto

#15 oblina

oblina

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 161 сообщений

Отправлено 17 Апрель 2010 - 22:21

Шерлок новым не бывает!

Дуже навіть буває! Можна так його перекроїти й переінакшити, що саме ім'я тільки й залишиться! :soldier: Так зазвичай і роблять, коли пишуть комп. цацки на теми відомих сюжетів.

#16 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 18 Апрель 2010 - 19:06

Акунін молодець в тому, що придумав для росіян супер-пупер-героя - Фандоріна, такого собі агента 007. і тим самим разом з С.Міхалковим виховують у російської молоді почуття патріотизму і гордості за свій народ. і правильно роблять. Кінофільми "Адмірал", "Царь", "7-ая рота" - це потужні роботи кіномитців Росії, що впливають на виховання. Але особняком від них стоїть к/ф "Остров" - це для всіх.

#17 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2010 - 08:42

С.Міхалковим

я мав на увазу Нікіту Міхалкова

#18 oblina

oblina

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 161 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2010 - 09:00

Акунін молодець в тому, що придумав для росіян супер-пупер-героя - Фандоріна, такого собі агента 007. і тим самим разом з С.Міхалковим виховують у російської молоді почуття патріотизму і гордості за свій народ. і правильно роблять. Кінофільми "Адмірал", "Царь", "7-ая рота" - це потужні роботи кіномитців Росії, що впливають на виховання. Але особняком від них стоїть к/ф "Остров" - це для всіх.

І скажіть, що нам заважає придумати такого героя собі? Але ж ні! Або якусь Роксолану, тупу й жахливу, склепають, або почнуть із претензією на інтелектуальне кіно знімати, а скотяться в дику шароварщину (як та ж "Молитва за гетьмана Мазепу"). Єдиний притомний український фільм на тему історії та нацгероїв за останні 20 років, який я пам"ятаю, це "Мамай" Саніна. Але це теж артхаус, масовий глядач на нього не піде.

Була також спроба зняти біографічний фільм про Шептицького (http://www.vidachok....2009/01/16/6639). Так, це вийшло масове кіно, але яке ж воно сентиментально-сопливе й тягомотне! До рівня того ж "Острова" ще рости й рости.

#19 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2010 - 11:06

І скажіть, що нам заважає придумати такого героя собі? Але ж ні! Або якусь Роксолану, тупу й жахливу, склепають, або почнуть із претензією на інтелектуальне кіно знімати, а скотяться в дику шароварщину (як та ж "Молитва за гетьмана Мазепу"). Єдиний притомний український фільм на тему історії та нацгероїв за останні 20 років, який я пам"ятаю, це "Мамай" Саніна. Але це теж артхаус, масовий глядач на нього не піде.

Була також спроба зняти біографічний фільм про Шептицького (http://www.vidachok....2009/01/16/6639). Так, це вийшло масове кіно, але яке ж воно сентиментально-сопливе й тягомотне! До рівня того ж "Острова" ще рости й рости.

як на мене, то був один фільм, "Пропала грамота" про козаків-характерників. але то вже не має відношення до Б.Акуніна, бо адміни насварять за флуд :wacko:

#20 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2010 - 11:27

Интересно было бы посмотреть "Разбойника Кармалюка" Старицкого в совр.фильме.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru