To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

- - - - -

По линни ГАИ

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 22

#21 Chameleon

Chameleon

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 05 Июнь 2009 - 09:04

Ну вот. С сегодняшнего дня все, кто водит мотороллер необходимы права.

Товарищи, выстраивайтесь в очередь на курсы и в МРЭО! )))

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#22 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
  • Гости

Отправлено 05 Июнь 2009 - 10:13

Ура!

#23 batyshka

batyshka

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2009 - 01:09

Ситуація цілком реальна,якщо не знати закон. По закону, людина находиться за кермом, якщо автомобіль стоїть на проїжджій частині і двигун заведений!! Тобто я можу сидіти в своєму авто,припаркованому на узбіччі і вживати алкогольні напої безнаказно,але якщо я заведу авто,я автоматично стаю порушником.

якщо буквально вчитуватися в Кодекс по адміністративні правопорушення в частині порушень в сфері дорожнього руху то майже скрізь є фраза "керування водіями транспортними засобами, що....".
визначення поняття "керування" дає Верховний суд України в своїй Постанові від 23.12.2005р. N14 "Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті":
Керування транспортним засобом слід розуміти як виконання функцій водія під час руху такого засобу або інструктора-водія під час навчання учнів-водіїв, незалежно від того, керує особа транспортним засобом, який рухається своїм ходом чи за допомогою буксирування. ..... Правопорушення вважають закінченим з того моменту, коли він (транспортний засіб) почав рухатись.
отже, основною ознакою для притягнення особи до відповідальності за більшість порушень в сфері дорожнього руху є встановлення факту руху (фізичного переміщення) транспортного засобу.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!