To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

"У Хвастові" травень 2009 р., № 117


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 clannad

clannad

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 469 сообщений

Отправлено 02 Июнь 2009 - 08:36

Вісник фастівських міських організацій Української Народної Партії та Української Народної Молоді

Изображение

Травень 2009 р., № 117

Ті, хто недавно організовував змови та перерозподіл повноважень у міськраді, тепер мають змогу ловити жирну рибу в мутній воді
Це стає дедалі очевиднішим не лише для депутатів, а й для всіх фастівчан. Особливо коли стають відомими нові й нові факти «дерибану» землі.


Про себе вже подбала

Депутат Віталій Сокур неодноразово наполягав на сесіях міськради на припиненні в місті незаконного будівництва. Він переконаний, що варто виявити рішучість і знести бізнесові самобуди, а потім уже розглядати питання про дозволи. Це всім було б гарною наукою.
Загальновідомо, що спритні ділки захоплюють земельні ділянки, будують на них приміщення без дозвільних документів, а потім, прикриваючись бажанням бути законослухняними платниками до бюджету, просять міськраду узаконити їхнє будівництво «заднім числом». Яке ж було здивування у В.Сокура, коли він, отримавши матеріали чергової «земельної» сесії, побачив, що до таких самих шулерських прийомів вдається і нинішній секретар міської ради Г.Поліщук (фракція соціалістів).
Документи свідчили, що, тільки-но зайнявши керівну посаду, Галина Федорівна відразу ж вирішила узаконити (теж «заднім числом»), а якщо говорити прямо – прикрити бізнес свого чоловіка? Інакше як розуміти те, що громадянин В.О. Поліщук просить затвердити проект землеустрою ділянки, на якій уже давно ведеться будівництво?

Марина Кобилянська

Земельку – в «надійні» руки

Раніше у Фастові ще ніхто не додумувався проводити сесії міськради без відома… частини депутатів. Зрозуміло, що не без випадкової частини, а саме без тих депутатів, які могли «перешкодити» у прийнятті «потрібних» рішень. Але нещодавно скористалися саме таким ганебним прийомом.
28 травня як по сигналу було зібрано «потрібних» депутатів. Решті навіть не повідомили про скликання сесії. Причина, очевидно, в тому, що треба було «пропхати» земельні питання в інтересах «своїх» людей.
На цій утаємниченій сесії без проведення конкурсу чи тендеру, як того вимагає законодавство, депутату-бізнесмену С.Павловському виділили аж 3 гектари землі у мікрорайоні Кадлубиця.
Депутати з фракції „Наша Україна” інформують, що, обурені таким свавіллям, жителі міста передали їм свої звернення, в яких вимагають зупинити це беззаконня. Нашоукраїнці запевняють, що цього так не залишать, а оскаржать це рішення в правоохоронних інстанціях і повідомлять партійному керманичу С.Павловського – нинішньому спікеру парламенту В.Литвину.

Костянтин Величко

Почали з криміналу

Цинізму чиновникам у міській владі не має меж. Дійшло вже до того, що сфальсифікували протокол сесії міської ради і „у потрібному місці” стерли стенографічний запис сесійного засідання. А все тому, щоб приховати від суду факти підступної й корисливої змови в міськраді та незаконного звільнення з посади секретаря ради В.Сальнікова.
Зараз цей факт перевіряють компетентні органи.
Коментуючи цей факт, депутат з фракції БЮТ Юрій Болілий, наголосив, що подібні дії караються за статтею 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення) позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Юрій Пінчук

Манери нової влади

У попередніх номерах „УХ” наголошував на тому, що є загроза повернення в наше місто бандитських методів керівництва. Довго чекати не довелося. Невдовзі після незаконного усунення з посади секретаря міськради В.Сальнікова керівнику міськархітектури Валентину Блощаневичу пояснили, як йому слід працювати та які і кому дозволи давати. Інакше буде непереливки (звільнення з роботи).
„Хто хазяїн у місті? Унічтож його!» – вимагали від Г.Поліщук деякі депутати міськради. Про загрозу провокацій проти нього В.Блощаневич завчасно повідомив правоохоронні органи і депутатів міськради з фракцій «Наша Україна» УНП, ПР.
А у ніч на 10 травня невідомі вдерлись у приміщення відділу архітектури і розбили комп’ютер, в якому зберігалась важлива службова інформація.

Леся Марисенко

Щоб остаточно заборонити

Депутати Фастівської міськради від фракцій Української Народної Партії та „Наша Україна” внесли на розгляд сесії міської ради проект рішення про призначення референдуму щодо доцільності будівництва в нашому місті шкідливого заводу „Кнауф Інсулейшн Україна”.
Свого часу за проведення референдуму було зібрано більше п’яти тисяч підписів фастівчан, а суд зобов’язав міську раду виконати цю вимогу. Але лобісти інтересів фірми, яка хоче збудувати під Фастовом смертоносний завод, весь час перешкоджають проведенню референдуму і протидіють заборонам на таке будівництво.

Франц Безкидевич

Хто прибере «одноруких бандитів»?

Після трагедії у дніпропетровському закладі грального бізнесу депутати міськради від Української Народної Партії Іван Неживий та Віталій Сокур знову звернулись до правоохоронних органів з вимогою провести перевірки законності діяльності в нашому місті закладів грального бізнесу та розміщення на вулицях гральних автоматів.
Прокурор відповів, що „випадків розміщення на вулицях м. Фастова гральних автоматів не виявлено» і що «під час проведених перевірок випадки функціонування гральних закладів не встановлено”.
Актив і члени проводу Фастівської міськорганізації УНП, провівши рейд деякими вулицями міста, з’ясували, що заклади грального бізнесу працюють після опівночі, а однорукі бандити як стояли, так і стоять на наших вулицях.
То куди ж дивляться правоохоронці?
Фастівська міська організація УНП закликає фастівчан при виявленні на вулицях нашого міста гральних автоматів чи фактів незаконної діяльності закладів грального бізнесу повідомляти про це Фастівському міжрайонному прокурору (тел.: 5-13-34) та працівникам міліції.

Марина Ковальська

Премія імені В.Косовського

Організаційний комітет Літературно-мистецької премії ім. Володимира Косовського продовжує приймати заявки на участь у конкурсі на здобуття звання Лауреата премії за 2009 рік. Заяви можна подавати до Організаційного комітету премії, Фастівського краєзнавчого музею або до Школи народної майстерності. Довідкові телефони: 6-70-36; (050) 962-61-42.
Премію ім. В.Косовського засновано 2003 року Фастівською міськорганізацією УНП, районною організацією Товариства „Просвіта” ім. Т.Шевченка, Центром громадських ініціатив „Інформаційне суспільство”. Очолює Оргкомітет відомий скульптор, почесний громадянин Фастова Анатолій Древецький.
Премія присуджується щороку на конкурсних засадах. Її лауреатами стали: Андрій Шевченко – за фільм „Обличчя протесту” та громадську діяльність 2002-2003 років у сфері ЗМІ: створення незалежної медіа профспілки, доповідь про факти політичної цензури і переслідування журналістів на Парламентських слуханнях з питань свободи слова, участь у заходах Ради Європи та міжнародних недійних організацій; Фастівський державний краєзнавчий музей – за видання науково-інформаційного бюлетеня „Прес-музей” та збірник „Співець душі народної”, посібники, брошури, публікації в періодиці, методичні матеріали для шкіл, бібліотек, музеїв; Любомир Поліщук – за науково-популярне дослідження „Діяльність ОУН у роки Другої світової війни”; Анатолій Древецький – за створення пам’ятника (як скульптор і архітектор) Володимиру Косовському в с.Веприку та багаторічну працю на ниві образотворчого мистецтва; Павло Полянський – за підручник для загальноосвітніх навчальних закладів „Всесвітня історія. 1914-1939”; Сергій Шолох – за публіцистичні передачі на радіо „Континент” у 1994-2004 роках та громадську діяльність, спрямовану на захист свободи слова в Україні; Юрій Хорунжий – за дилогію „Українські меценати”: книги есеїв про українських доброчинців та про патріоток України – творців національної культури „Шляхетні українки”; Світлана Жук – за збірку поезій „Земля берегинь”; Василь Портяк – за сценарії художніх фільмів „Нескорений” та „Залізна сотня”; Фастівська міська школа народної майстерності – за визначний внесок у виховання юного покоління, розвиток мистецької майстерності, збереження українських національних традицій та виховання патріотизму; Надія Черненко – за концертно-виконавську діяльність драматичного колективу „Пролісок”, особистий внесок у виховання в підростаючого покоління гуманістичних, загальнолюдських цінностей засобами драматичного мистецтва; Віталій Шевченко – за художньо-літературне видання „Рушникові ранки”; Ольга Онищенко – за багаторічну літературну та просвітницьку діяльність; Світлана Волкова – за постановку вистав „В гостях у казки”, „Історія котів” та „Дюймовочка” у театрі-студії „Дзвіночок”; Євген Дудар – за двотомник гумористичних творів „Галерея чудотворців. Профілактика розуму” і „Галерея чудотворців. Профілактика совісті”, а також за активну громадську і просвітницьку діяльність; Олександр Неживий – за навчальний посібник „Голодомори в Україні у ХХ столітті”.

Оргкомітет премії

Увічнити ім’я видатного земляка

Фастівська міські організації УНП та Конгресу української інтелігенції, районна організація Товариства „Просвіта” ім. Т.Шевченка пропонують частину вулиці Червоноармійської (від вулиці Соборної й до кінця) назвати іменем відомого поета, борця за незалежність України, політкаторжанина Володимира Косовського.
З усіх пропонованих та обговорюваних у ЗМІ варіантів перейменування цей, на думку активістів цих організацій, є найоптимальніший, адже він дозволяє зберегти і попередню назву, й увічнити ім’я видатної людини у районі міста, безпосередньо пов’язаної з життям і творчістю В.Косовського.

Михайло Цвілюк

P.S. З приводу питань, викладених у Віснику, можна звертатись до Івана Неживого, який зареєстрований на цьому форумі, на прохання якого був розміщений цей матеріал.
 • ancetteAnat это нравится


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#2 batyshka

batyshka

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 991 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 13:24

Земельку – в «надійні» руки

Раніше у Фастові ще ніхто не додумувався проводити сесії міськради без відома… частини депутатів. Зрозуміло, що не без випадкової частини, а саме без тих депутатів, які могли «перешкодити» у прийнятті «потрібних» рішень. Але нещодавно скористалися саме таким ганебним прийомом.
28 травня як по сигналу було зібрано «потрібних» депутатів. Решті навіть не повідомили про скликання сесії. Причина, очевидно, в тому, що треба було «пропхати» земельні питання в інтересах «своїх» людей.
На цій утаємниченій сесії без проведення конкурсу чи тендеру, як того вимагає законодавство, депутату-бізнесмену С.Павловському виділили аж 3 гектари землі у мікрорайоні Кадлубиця.
Депутати з фракції „Наша Україна” інформують, що, обурені таким свавіллям, жителі міста передали їм свої звернення, в яких вимагають зупинити це беззаконня. Нашоукраїнці запевняють, що цього так не залишать, а оскаржать це рішення в правоохоронних інстанціях і повідомлять партійному керманичу С.Павловського – нинішньому спікеру парламенту В.Литвину.


сегодня я спрашивал в горсовете, как могли они без аукциона выделить землю, на что получил информацию что это только утверждение технической документации и разрешение на разработку проекта землеотвода. а разрешение на сбор тех.документации было дано горсоветом еще два года назад. а че там действительно никто не знает.

Сообщение отредактировал batyshka: 09 Июнь 2009 - 13:25

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.